Feiyu Tech
Smart Remote

Silný a stabilný signál

Dôkladnou optimalizáciou sme dosiahli ešte lepší prenos medzi ovládačom a pripojeným zariadením. Rozlúčte sa s oneskorením a strachom, že stratíte kontakt – privítajte vylepšený Bluetooth čip.

Feiyu Tech Smart Remote

S tým funguje a s tým tiež…

Nepremýšľajte nad tým, či si ovládač porozumie s vaším stabilizátorom. Áno bude, podporuje totiž modely Feiyu Tech G360, SPG, SPG Live, SPG Plus, G5, MG V2, MG Lite a všetky budúce verzie.

Feiyu Tech Smart Remote

Premýšľajte o záberoch, nie nad ovládaním

Jednoduché používanie umožňuje zamerať sa na to podstatné – natáčanie. Odfoťte selfie zábery stlačením jedného tlačidla, behom sekundy meňte pozície gimbalu a dobre sa pri tom bavte.

Feiyu Tech Smart Remote

Zaobchádzanie v rukavičkách nie je potreba

Keď spojíte kvalitný materiál s dobre odvedeným spracovaním, dostanete robustný produkt. Nebojte sa si s ním užívať svoje dobrodružstvo.

Feiyu Tech Smart Remote

Ani gram naviac

Nenoste so sebou záťaž navyše. Tech Smart Remote je úžasne ľahký, napriek tomu jeho vstavaná batéria stačí na víkendovú výpravu či celodenný záprah.

Feiyu Tech Smart Remote

 

Ako pripojiť ovládač Smart Remote ku stabilizátora?

1) Zapnite gimbal, ktorý chcete pripojiť

Dlho podržte funkčné tlačidlo, kým kontrolka nezmení farbu z červenej na zelenú. Zelená znamená, že stabilizátor pracuje správne.

2) Zapnite ovládač Smart Remote

Posuňte joystick nahor a podržte ho. Potom stlačte a podržte funkčné tlačidlo. Kontrolka pripojenia svieti namodro a zozelenie vo chvíli, keď je ovládač s gimbalom úspešne spárovaný.

* Ovládač Smart Remote sa vždy automaticky pripojí k najbližšiemu Feiyu gimbalu v okolí so zapnutým Bluetooth režimom.

3) Kontrola pripojenia

Ak sú zariadenia správne prepojené, kontrolka na ovládači striedavo v 10 sekundových intervaloch svieti zelenou a modrou farbou.

official distribution

Oficiálna slovenská distribúcia

Naše produkty Feiyu Tech pochádzajú z oficiálnej slovenskej distribúcie, ktorú dokladá unikátny pečať pravosti pôvodu. Stabilizátory opatrené týmto symbolom sú k zakúpeniu len u autorizovaných predajcov, u ktorých je garantovaný kvalitný a rýchly zákaznícky servis.

Parametre Feiyu Tech Smart Remote

Kompatibilné prístroje Plne kompatibilný s Feiyu Tech SPG, SPG Live, MG V2, MG Lite, G5, WG2

Všetky naše modely FeiyuTech nesú pečať pravosti pôvodu, ktorá dokladá oficiálnu slovenskú distribúciu, dostupnú iba od autorizovaných predajcov.


© elem6 s.r.o. 2019