Stabilizátory na uchytenie

Feiyu Tech WG

Maličký, avšak výkonný

Model Feiyu Tech WG predstavuje miniatúrnu verziu trojosového stabilizátora. Ponúka výnimočnú technológiu stabilizácie akčných kamier v prenosnej podobe. Ľahký, avšak nabitý funkciami a schopný zabezpečiť pútavé zábery plne stabilizované.
Model Feiyu Tech WGS predstavuje miniatúrnu verziu stabilizátora pre kamery GoPro Session. Ponúka výnimočnú stabilizáciu v troch osiach pre akčné kamery v prenosnej podobe. Vyrobený ako ľahký, avšak funkciami nabitý a schopný zabezpečiť pútavé zábery.

Feiyu Tech WG Mini

Malý tělem, velký možnostmi

Model Feiyu Tech WG Mini predstavuje miniatúrnu verziu stabilizátora v dvoch osiach. Ponúka výnimočnú technológiu stabilizácie akčných kamier v prenosnej podobe. Ľahký, však nabitý funkciami a schopný zabezpečiť pútavé zábery.

Feiyu Tech WG Lite

Maličký, avšak výkonný

Model Feiyu Tech WG Lite predstavuje miniatúrnu verziu stabilizátora v jednej ose. Ponúka výnimočnú technológiu stabilizácie akčných kamier v prenosnej podobe. Ľahký, však nabitý funkciami a schopný zabezpečiť pútavé zábery.

Feiyu Tech WG2

Vstúpte do vody

Najodolnejší z najmenších stabilizátorov akčných kamier. Video z WG2 s GoPro HERO5 bude v suchu kedykoľvek. Aj pod vodou.

Všetky naše modely FeiyuTech nesú pečať pravosti pôvodu, ktorá dokladá oficiálnu slovenskú distribúciu, dostupnú iba od autorizovaných predajcov.


© elem6 s.r.o. 2019