Feiyu Tech WGS

Model Feiyu Tech WGS predstavuje miniatúrnu verziu stabilizátora pre kamery GoPro Session. Ponúka výnimočnú stabilizáciu v troch osiach pre akčné kamery v prenosnej podobe. Vyrobený ako ľahký, avšak funkciami nabitý a schopný zabezpečiť pútavé zábery.

Stvorený k obratnosti

Hlavnou myšlienkou pri návrhu modelu Feiyu Tech WG Mini bolo čo najjednoduchšie pripevnenie stabilizátora. Či už vo vodorovnej alebo vo zvislej polohe pod rôznymi uhlami. Múdra elektronika zistí, v akej orientácii má kamera byť a ihneď vykoná kalibráciu do správnej polohy.

Vylepšená kompatibilita

Používatelia môžu stabilizátor pripojiť k ľubovoľnému príslušenstvu podporujúcemu produkty GoPro. Telo stabilizátora obsahuje jeden 1/4″ statívový závit, aby bolo možné Feiyu Tech WG Mini namontovať v rôznych pozíciách na rôzne typy príslušenstva a držiaky (napr. prilbu, bicykel, statív, selfie tyč a mnohé ďalšie). A preto je v balení vždy pribalený L-adaptér kompatibilný s GoPro príslušenstvom.

Impozantný bez kompromisov

Stabilizátor Feiyu Tech WGS bol starostlivo vyrobený podľa najlepších technologických postupov. Kompaktná veľkosť, dosiahnutá bez obetovania nejakých z vlastností stabilizátora, ktorá nijako neobmedzuje používateľa. Ľahký, prenosný, s dlhou výdržou, vhodný pre širokú paletu kamier a jednoducho pripevniteľný na celú škálu príslušenstva.

Jednoduché ovládanie jediným tlačidlom

Všetky funkcie stabilizátora možno jednoducho ovládať jediným tlačidlom, kedy stlačením prepínate medzi pracovnými režimami alebo stabilizátor vypínate / zapínate. Túto vlastnosť oceníte v prípadoch, kedy nevidíte na ovládanie a chcete si byť istí nastavením.

Viac než len ďalšia vec na cesty

Je na každom používateľovi, aby sa rozhodol, či si stabilizátor vezme so sebou na cesty alebo ho nechá doma. Ale kompaktné rozmery, nízka váha a obrovská variabilita upevnenia z neho robí dokonalého pomocníka na každej ceste, ktorý nikdy doma zaháľať nebude.

Oficiálna slovenská distribúcia

Naše produkty Feiyu Tech pochádzajú z oficiálnej slovenskej distribúcie, ktorú dokladá unikátny pečať pravosti pôvodu. Stabilizátory opatrené týmto symbolom sú k zakúpeniu len u autorizovaných predajcov, u ktorých je garantovaný kvalitný a rýchly zákaznícky servis.

Parametre Feiyu Tech WGS

Vhodné kamery GoPro HERO4 Session
Prípustné rozmery kamery Max. výška: 43,6mm
Max. hrúbka: 31,7mm
Bluetooth Nie
Vodeodolnosť Nie
Možnosť diaľkového ovládanie Nie
Rozsah uhla naklopenie 320°
Rozsah uhla naklonenie 100°
Rozsah uhla otáčenie 320°
Rychlost zmeny uhla naklopenie 2° /s ~ 75°/s
Rychlost zmeny uhla otáčenie 3° /s ~ 150°/s
Batérie Li-Ion (typ: 16340)
Počet: 2ks
Výdrž batérie 3-4h
Váha 185g (bez batérií a kamery)
Rozmery 108x94x36mm

Všetky naše modely FeiyuTech nesú pečať pravosti pôvodu, ktorá dokladá oficiálnu slovenskú distribúciu, dostupnú iba od autorizovaných predajcov.


© elem6 s.r.o. 2019