Stabilizátory pre akčné kamery

Feiyu Tech G5

Znova hrdinom

Trojosí ručný stabilizátor je dokonale kompatibilný s kamerami rady GoPro HERO5 a HERO4 a s akčnými kamerami podobných rozmerov.

Feiyu Tech G4

Neprestávajúca evolúcie

Feiyu Tech G4 používa modernú technológiu stabilizácie. Do detailu prepracované hliníkové telo ukrýva precízne úsporné motory a pravidelne aktualizovaný firmvér zabezpečuje neustály vývoj funkcií podľa potrieb používateľa. Stabilizátor Feiya Tech G4 disponuje vlastnosťami, aby bol jedinečným pomocníkom pre všetkých, ktorí vyžadujú kvalitnú stabilizáciu pri natáčaní.

Feiyu Tech G4S

Opakovanie je matka múdrosti

Ucelený dizajn, jednoduché ovládanie pomocou joysticku, vylepšený výkon, náklony a otáčanie v celom rozsahu 360°, dobíjanie kamery GoPro zo stabilizátora a prenos videa do náhľadového monitora. Feiyu Tech G4S – to je špičkový zážitok pri používaní a záruka dych berúcich scén.

Feiyu Tech G4 QD

Ešte lepšia klasika

Trojosí stabilizátor s možnosťou pripevnenia kamier značiek GoPro, Xiaomi, AEE, LAMAX, ISAW a iným. Rýchloupínací držiak pre jednoduché upevnenie kamery.

Feiyu Tech G4 GS

Myslíme na všechny

Feiyu G4 GS obsahuje úplne nový systém uchytenia kamery a prepracovaný systém pre identifikáciu správneho ťažiska kamery. Tieto zásadné vylepšenia z neho robia ideálneho spoločníka akčných kamier SONY.

Všetky naše modely FeiyuTech nesú pečať pravosti pôvodu, ktorá dokladá oficiálnu slovenskú distribúciu, dostupnú iba od autorizovaných predajcov.


© elem6 s.r.o. 2019