Feiyu Tech G4 QD

Ešte lepšia klasika

Trojosí stabilizátor s možnosťou pripevnenia kamier značiek GoPro, Xiaomi, AEE, LAMAX, ISAW a iným. Rýchloupínací držiak pre jednoduché upevnenie kamery.

G4 QD

Spolupráca výkonu a presnosti

Pod elegantným dizajnom sa skrýva inteligentná elektronika a presné motory, ktoré vyrovnávajú pozíciu kamery pred nežiaducimi otrasmi. Nezáleží teda na tom, ako akčné videá natáčate, stabilizátory Feiyu Tech preukazujú skvelú službu v každom okamihu.

G4 QD

G4 QD

Neporovnateľný výkon

Pri návrhu sme dbali na dva najdôležitejšie aspekty. Kompaktné rozmery pre jednoduché každodenné prenášanie, napríklad v batohu, a jednoducho ovládateľný produkt so špičkovou stabilizáciou. Nasaďte kameru, natáčajte, a rozdiel bude úplne neporovnateľný. Stačí len málo a vaše videá budú ako od profesionála.

G4 QD

Vylepšená kompatibilita

Stabilizátor je plne kompatibilný s kamerami GoPro HERO4 / 3 + / 3 vrátane BacPac príslušenstva a s možnosťou dobíjania kamery zo stabilizátora. Samozrejmosťou je aj kompatibilita s kamerami ďalších značiek podobných rozmerov.

G4 QD

Z príslušenstva možno stabilizátor doplniť diaľkovým ovládaním, vďaka ktorému môžete meniť Pracovné režimy a upravovať náklony kamery.

G4 QD

Ovládanie na maximum

Kľúčovou vlastnosťou stabilizátora je jednoduchosť ovládania. Jediným stlačením tlačidla možno elegantne prechádzať z jedného režimu do druhého a to bez prerušovania natáčania.

G4 QD

Ľahká demontáž, maximálna kompatibilita

Vďaka jednoduchému systému uchytenia kamery do držiaka, možno vymeniť kameru behom sekundy za inú. Prečo sa zbytočne obmedzovať používaním iba jednej kamery, keď výmena je tak jednoduchá?

G4 QD

Stvorený puntičkármi

Stabilizátor Feiya Tech G4 je vyrobený z prvotriednych materiálov a premyslený do posledného detailu. Ergonomický dizajn a nízka váha minimalizujú únavu rúk pri dlhodobom používaní. Prečo robiť veci zložito, keď už sme to za vás vyriešili.

G4 QD

Pár pracovných režimov a pritom toľko možností

Menej môže niekedy znamenať viac. Vďaka Feiyu Tech G4 QD môžete natáčať tisíc rôznymi spôsobmi, tak prečo to ďalej komplikovať?

Režim Follow

Kamera sa pri pootočení držadla stabilizátora môže otáčať do strán za sledovaným objektom. Naklopenie hore / dole a náklony kamery do strán, zostávajú uzamknuté v horizontálnej polohe nezávisle na pohybu stabilizátora.

Režim Follow s náklony

Kamera kopíruje pohyb so stabilizátorom. Otáča sa do strán a naklápa hore / dole podľa aktuálneho pohybu so stabilizátorom. Náklony kamery do strán zostávajú neustále uzamknuté v horizontálnej polohe.

Režim Lock

Orientácia kamery zostáva uzamknutá v jednej pozícii nezávisle na pohybu stabilizátora.

G4 QD

Akčné zábery tesne pri zemi? Režim Prevrátenie umožňuje stabilizátor držať hore nohami a dodať videám úplne nový uhol pohľadu.

Čakanie na vhodný okamih? Jedným tlačidlom stabilizátor uspíte a prebudíte späť k životu.

Viac možností? Pripojením diaľkového ovládania ručne upravíte náklon kamery a zmeníte Pracovný režim.

Predĺžte dosah, rozšírte perspektívu

S pomocou extra ľahkých skrutkovacích predlžovacích tyčí alebo teleskopickej tyče z voliteľného príslušenstva Feiyu Tech, dosiahnete úplne nové perspektívy. Vytvárajte snímky, ktoré divákov vtiahnu priamo do deja.

G4 QD

Extra výkony potrebujú extra energiu

Veľa akcie kladie nároky na nemalé množstvo energie. Myslíme aj na najnáročnejších používateľov a pripravili sme pre nich príslušenstvo zodpovedajúce ich potrebám. Zvýšte výdrž vášho stabilizátora pomocou prídavných batérií.

G4 QD

Oficiálna slovenská distribúcia

Naše produkty Feiyu Tech pochádzajú z oficiálnej slovenskej distribúcie, ktorú dokladá unikátny pečať pravosti pôvodu. Stabilizátory opatrené týmto symbolom sú k zakúpeniu len u autorizovaných predajcov, u ktorých je garantovaný kvalitný a rýchly zákaznícky servis.

G4 QD

Parametre Feiyu Tech G4QD

Hmotnosť 265g (bez batérií a kamery)
Rozmery 260x86x33mm
Rozsah uhlu naklopenia -160° ~ +160°
Rozsah uhla náklonu -50° ~ +50°
Rozsah uhla otočenia -160° ~ +160°
Vodeodolnosť Nie
Pracovné režimy 1. režim Follow
2. režim Follow s náklony (hore/dole)
3. režim Lock (uzamknutie kamery v jednej pozícii)
4. režim Prevrátenie (používanie stabilizátora madlom hore)
Čas do plného zapnutia 2.5s
Baterie Typ: 18350
Kapacita: 900mAh
Počet: 2ks
Výdrž 5 hod. Výdrž možné predĺžiť pripojením batériového packu.
Kompatibilný s GoPro LCD BacPac Áno
Viditeľnosť LCD Úplná
Podpora nabíjení GoPro Áno
Podpora diaľkového ovládania Áno
Bluetooth Nie
Video výstup Áno
Kompatibilné kamery všetky spĺňajúce prípustnú výšku
Prípustná hm. kamery 50g ~ 120g
Prípustná výška kamery 33-46mm
Skrytá kabeláž Áno
Ochrana proti strate skrutiek Áno
Nutnosť ďalšieho zapínacieho tlačidla u predlžovacieho nadstavca Ne
Podpora pro Battery Pack Áno

Všetky naše modely FeiyuTech nesú pečať pravosti pôvodu, ktorá dokladá oficiálnu slovenskú distribúciu, dostupnú iba od autorizovaných predajcov.


© elem6 s.r.o. 2019