Stabilizátory pre fotoaparáty

Feiyu Tech MG V2

Neobmedzená inšpirácia aj pre profesionálov

Feiyu Tech MG V2 je trojosí ručný stabilizátor určený pre kompaktné fotoaparáty s vymeniteľnými objektívmi (bezzrkadlovky). Popri veľmi odľahčenom dizajne a ľahkosti, ponúka neuveriteľnú kapacitu a širokú škálu režimov a možností inšpirujúcich tvorcu videa.

Feiyu Tech MG Lite

Malý a prenosný

Feiyu Tech MG Lite je trojosí stabilizátor určený predovšetkým pre kompaktné fotoaparáty s vymeniteľnými objektívmi. Ucelený a čistý dizajn v kombinácii s pokročilými funkciami, ktoré ho robia jednoduchý na ovládanie a užitočný v mnohých prípadoch. Neobmedzené náklony a otáčanie v celom spektre 360° prináša úplne nový uhol pohľadu natáčania videa.

Feiyu Tech Alpha 1000

Stať sa majstrom je so správnym vybavením jednoduché

Stabilizátor pre kamery a malé fotoaparáty, ktorému len tak nedôjde šťava. Zaťaženie do 1kg zvládne bez problémov.

Feiyu Tech Alpha 1000 Dual Handle Kit

Stať sa majstrom je so správnym vybavením jednoduché

Stabilizátor v sete s prídavnými ramenami pre kamery a malé fotoaparáty, ktorému len tak nedôjde šťava. Zaťaženie do 1kg zvládne bez problémov.

Feiyu Tech Alpha 2000

Stať sa majstrom je so správnym vybavením jednoduché

Stabilizátor pre filmové DSLR, ktorému len tak nedôjde šťava. Zaťaženie až 2kg zvládne bez problémov a s 9 závitmi ho môžete vybaviť ľubovoľným príslušenstvom.

Feiyu Tech Alpha 2000 Dual Handle Kit

Stať sa majstrom je so správnym vybavením jednoduché

Stabilizátor pre filmové DSLR s prídavnými ramenami, ktorému len tak nedôjde šťava. Zaťaženie až 2kg zvládne bez problémov a s 9 závitmi ho môžete vybaviť ľubovoľným príslušenstvom.

Všetky naše modely FeiyuTech nesú pečať pravosti pôvodu, ktorá dokladá oficiálnu slovenskú distribúciu, dostupnú iba od autorizovaných predajcov.


© elem6 s.r.o. 2019