Feiyu Tech Alpha 1000 Dual Handle Kit

„Stať sa majstrom je so správnym vybavením jednoduché.“

Séria trojosových stabilizátorov pre vašu digitálnu zrkadlovku aj kompakt.

1000 g – pre ľahší náklad

Hravo si poradí s kompaktnými fotoaparátmi a menšími zrkadlovkami. Všetko, čo váži menej ako 1 kilogram, dokonale vyrovná.

Motor os náklonu sme navrhli tak, aby vždy držal stabilizátor v pozícii, ktorá vás nebude obmedzovať pri ovládaní pripojeného fotoaparátu. Uľahčite si prácu a získajte skvelé zábery.

Feiyu Tech Alpha 1000

Prispôsobí sa každej výzve

Kedykoľvek potrebujete miesto jednej ruky zapojiť obe, stačí vymeniť rukoväť za obojručnú a pokračovať v práci. Svoj stabilizátor môžete v budúcnosti rozšíriť o ďalšie príslušenstvo vďaka šikovnému prichyteniu hlavného tela a držiaka.

Přizpůsobí se každé výzvě

Pohodlie pre vaše ruky

Povrch skladacej rukoväti je potiahnutý príjemnou gélovou vrstvou, takže ani niekoľko hodín natáčania v kuse nie je problém.

Stačí pohnúť prstom

Meňte pozície gimbalu rovnako rýchlo, ako sa mení scéna pred vami. Vďaka spojeniu joysticku a hlavného tlačidla máte na rukoväti všetko na dosah prsta. Vyberajte si z niekoľkých orientácií a preneste do videa vlastný pohľad na vec.

Stačí pohnout prstem

Stojí sám

Žiadne opieranie, žiadne zarážky. Gimbal Alpha 1000 dokáže stáť na rovnej podložke sám aj bez pomôcok. Odfotiť sa z diaľky a bez pomoci pri významnej pamiatke alebo na vrchole hôr už nemohlo byť jednoduchšie.

Dosiaľ najšikovnejší algoritmus, ktorý máme

Vyladili sme algoritmus a vylepšili vstavaný čip. Vďaka tomu je ovládací softvér v dokonalej harmónii s telom stabilizátora a vie z neho dostať maximum. Zároveň zodpovedne hospodári s energiou a priebežne sa prispôsobuje hmotnosti pripojenej kamery. Nemusíte ani nič nastavovať.

Dosud nejchytřejší algoritmus, co máme

Sloboda v 360°. Trikrát

Len vaša kreativita určí, ako bude vyzerať nasledujúci záber. Otáčajte svojím gimbalom úplne voľne vo všetkých smeroch – horizontálne, vertikálne i okolo svojej osi.

Nikdy vám nezakryje výhľad

Zabudnite na externé displeje. S modelmi Feyiu Alpha vždy presne vidíte, čo natáčate. Vylepšený algoritmus drží pripojený fotoaparát pod uhlom 45°, takže vám rukoväť gimbalu nebude robiť hrubé sklo. Kompozíciu záberu tak máte neustále pod kontrolou a navyše dokonale stabilizovanú.

Během okamžiku připraven

Čo oko bežne nevidí, vynikne v časozberu

Nudný oblak plávajúci oblohou? Beztvarý dav na ulici? Pozrite sa na každodenný svet cez timelapse videá a nechajte vyniknúť rýchlo plynúci čas. Gimbaly série Alpha vám pomôžu. Sami sa dokážu plynulo otáčať a tým dodať i statickým záberom dynamiku, akú z ruky nevykúzlite.

Co oko běžně nevidí, vynikne v časosběru

9 úchytov pre príslušenstvo, viac nepotrebujete

Telo Alpha gimbalov je doslova posiate možnosťami pripojenia externého príslušenstva. Potrebujete tripod? Prísvitovú diódu? Alebo snáď externý mikrofón a blesk? Nie je problém. K dispozícii máte hneď 9 prakticky rozmiestnených závitov pre 1/4 palcové skrutky.

9 úchytů pro příslušenství, víc nepotřebujete

Ako stlačíte, tak sa otočí

Zabudovaný štvorstranný joystick presne prenesie silu aj smer vášho stlačenia a otočí gimbal, ako si prajete. Všetky ostatné pokyny zvládnu ergonomicky rozmiestnené tlačidlá. Dve nájdete priamo pod joystickom, jedno potom na zadnej strane rukoväti.

Jak stisknete, tak se otočí

12 hodín výkonu

Alpha gimbaly rozhodne nebudú prvým prístrojom, ktorý sa vo vašej výbave vybije. S vysokokapacitnou 18650 mAh Li-Ion batériou vydrží pracovať až 6 hodín. V balení nájdete hneď dve, takže máte energiu zaistenú na celý deň

12 hodin výkonu

official distribution

Oficiálna slovenská distribúcia

Naše produkty Feiyu Tech pochádzajú z oficiálnej slovenskej distribúcie, ktorú dokladá unikátny pečať pravosti pôvodu. Stabilizátory opatrené týmto symbolom sú k zakúpeniu len u autorizovaných predajcov, u ktorých je garantovaný kvalitný a rýchly zákaznícky servis.

Parametre Feiyu Tech Alpha1000 Dual Handle Kit

Kompatibilné prístroje SONY A7S (16 ~ 35mm objektív), SONY 5100, SONY (DSC-RX100M5, DSC-RX100M4, DSC-RX100M3), α6000, Yi 4K Action Camera, Yi Action Camera, Panasonic LUMIX GH4 Camera a ďalšie prístroje s podobnými rozmermi a váhou do 1000g

GoPro HERO 6/5/4 skrze držiak s 1/4 „závitom

Telefóny veľkosti iPhone 7 / 7Plus, Android s displejom 4,7 – 5,7″ (skrze držiak telefónu sa 1/4 „závitom).

Prípustná váha kamery 150g – 1000g (Do váhy sa započítava celková váha prístroje vrátane príslušenstva – objektívy, batérie, svetla, ..)
Rozsah uhla naklopenia 360° (neobmedzene)
Rozsah uhla náklonu 360° (neomezeně)
Rozsah uhla otočenia 360° (neobmedzene)
Rýchlosť zmeny uhlu naklopenia (nahor/nadol) 2°/s ~ 75°/s
Rýchlosť zmeny uhla otáčania (otáčanie do strán) 3°/s ~ 150°/s
Batéria Li-Ion (typ: 18650)
Kapacita: 2200mAh
Výdrž batérie až 10 hodín (pri správnom vyvážení)
Doba nabíjania cca 5 hodín
Váha 857g (bez batérií, fotoaparátu, objektívu a ďalšieho príslušenstva)
Rozmery (VxŠxH) 340.8 x 162.8 x 156mm (jednoručné prevedenie)
Obsah balenia Stabilizátor Feiyu Tech Alpha 1000
Skladacia dvojité madlo
Sánky pre príslušenstvo
Statívová skrutka
Káblová prepojka spúšte SONY
Upevňovacia skrutka
Statív
Skladacia dvojité madlo
USB kábel (micro USB port)
Nabíjačka batérií
Batérie 18650
Užívateľský manuál

Všetky naše modely FeiyuTech nesú pečať pravosti pôvodu, ktorá dokladá oficiálnu slovenskú distribúciu, dostupnú iba od autorizovaných predajcov.


© elem6 s.r.o. 2019