Feiyu Tech Alpha 2000 Dual Handle Kit

„Stať sa majstrom je so správnym vybavením jednoduché.“

Séria trojosových stabilizátorov pre vašu digitálnu zrkadlovku aj kompakt.

Feiyu Tech Alpha 2000

2000 g – unesie poriadnu výbavu

Vďaka pevnej konštrukcii nie je ani ťažká zrkadlovka pre model α2000 žiadnym problémom. Unesie až 2 kilogramy záťaže a i s týmto nákladom bude stabilizácia perfektná. Inteligentný pohon sa sám prispôsobí váhe fotoaparátu a zaistí zodpovedajúci výkon. Vy už nič nastavovať nemusíte. Minimálna váha pripojenej kamery je 250 gramov.

Stabilizátor sa skvelo hodí napríklad k modelom série A7 od Sony / Panasonic GH4, GH5 / séria 5D od Canonu a množstvo ďalších.

2000 g – unese pořádnou výbavu

Prispôsobí sa každej výzve

Kedykoľvek potrebujete miesto jednej ruky zapojiť obe, stačí vymeniť rukoväť za obojručnú a pokračovať v práci. Svoj stabilizátor môžete v budúcnosti rozšíriť o ďalšie príslušenstvo vďaka šikovnému prichyteniu hlavného tela a držiaka.

Přizpůsobí se každé výzvě

Pohodlie pre vaše ruky

Povrch skladacej rukoväti je potiahnutý príjemnou gélovou vrstvou, takže ani niekoľko hodín natáčania v kuse nie je problém.

Pohodlí pro vaše ruce

Stačí pohnúť prstom

Meňte pozície gimbalu rovnako rýchlo, ako sa mení scéna pred vami. Vďaka spojeniu joysticku a hlavného tlačidla máte na rukoväti všetko na dosah prsta. Vyberajte si z niekoľkých orientácií a preneste do videa vlastný pohľad na vec.

Stačí pohnout prstem

Kábel na nezaplatenie

Súčasťou balenia je kábel pre prepojenie kamery a stabilizátora. Využijete ho pre ovládanie uzávierky, približovanie, nastavenie samospúšte aj zapnutie časozberu. Všetko pohodlne cez aplikáciu FEIYU ON.

Kabel k nezaplacení

Dosiaľ najšikovnejší algoritmus, ktorý máme

Vyladili sme algoritmus a vylepšili vstavaný čip. Vďaka tomu je ovládací softvér v dokonalej harmónii s telom stabilizátora a vie z neho dostať maximum. Zároveň zodpovedne hospodári s energiou a priebežne sa prispôsobuje hmotnosti pripojenej kamery. Nemusíte ani nič nastavovať.

Dosud nejchytřejší algoritmus, co máme

Čo oko bežne nevidí, vynikne v časozberu

Nudný oblak plávajúci oblohou? Beztvarý dav na ulici? Pozrite sa na každodenný svet cez timelapse videá a nechajte vyniknúť rýchlo plynúci čas. Gimbaly série Alpha vám pomôžu. Sami sa dokážu plynulo otáčať a tým dodať i statickým záberom dynamiku, akú z ruky nevykúzlite.

Co oko běžně nevidí, vynikne v časosběru

Sloboda v 360°. Trikrát

Len vaša kreativita určí, ako bude vyzerať nasledujúci záber. Otáčajte svojím gimbalom úplne voľne vo všetkých smeroch – horizontálne, vertikálne i okolo svojej osi.

Svoboda ve 360°. Třikrát

V okamihu pripravený

Premyslený mechanizmus s posuvným ramenom robí z upevnenia kamery chvíľkovú záležitosť. Jemné nastavenie sa pri modeli Alpha 2000 prispôsobí rozmerom a tvaru akéhokoľvek fotoaparátu, ktorý váži menej ako dva kilogramy.

Během okamžiku připraven

9 úchytov pre príslušenstvo, viac nepotrebujete

Telo Alpha gimbalov je doslova posiate možnosťami pripojenia externého príslušenstva. Potrebujete tripod? Prísvitovú diódu? Alebo snáď externý mikrofón a blesk? Nie je problém. K dispozícii máte hneď 9 prakticky rozmiestnených závitov pre 1/4 palcové skrutky.

9 úchytů pro příslušenství, víc nepotřebujete

Ako stlačíte, tak sa otočí

Zabudovaný štvorstranný joystick presne prenesie silu aj smer vášho stlačenia a otočí gimbal, ako si prajete. Všetky ostatné pokyny zvládnu ergonomicky rozmiestnené tlačidlá. Dve nájdete priamo pod joystickom, jedno potom na zadnej strane rukoväti.

Jak stisknete, tak se otočí

12 hodín výkonu

Alpha gimbaly rozhodne nebudú prvým prístrojom, ktorý sa vo vašej výbave vybije. S vysokokapacitnou 18650 mAh Li-Ion batériou vydrží pracovať až 6 hodín. V balení nájdete hneď dve, takže máte energiu zaistenú na celý deň

12 hodin výkonu

official distribution

Oficiálna slovenská distribúcia

Naše produkty Feiyu Tech pochádzajú z oficiálnej slovenskej distribúcie, ktorú dokladá unikátny pečať pravosti pôvodu. Stabilizátory opatrené týmto symbolom sú k zakúpeniu len u autorizovaných predajcov, u ktorých je garantovaný kvalitný a rýchly zákaznícky servis.

Parametre Feiyu Tech Alpha2000 Dual Handle Kit

Kompatibilné prístroje Canon 5D Mark III (so štandardným objektívom), Sony A7RII / ILCE-7R / ILCE-5100, Panasonic LUMIX GH4/GH5, SONY NEX-5N/NEX-7 a ďalšie zo série Sony N, ďalšie kamery s podobnými rozmermi a váhou.
Prípustná váha kamery 250g – 2000g (vrátane príslušenstva, batérie, objektívu a pod.)
Rozsah uhla naklopenia 360° (neobmedzene)
Rozsah uhla náklonu 360° (neobmedzene)
Rozsah uhla otočenia 360° (neobmedzene)
Rýchlosť zmeny uhlu naklopenia (nahor/nadol) 2°/s ~ 75°/s
Rýchlosť zmeny uhla otáčania (otáčanie do strán) 3°/s ~ 150°/s
Batéria Li-Ion (symbol: 18650)
Kapacita: 2200mAh
Výdrž batérie až 10 hodín (pri správnom vyvážení)
Doba nabíjania cca 5 hodín
Váha 1111,5g (bez batérie, fotoaparátu, objektívu a ďalšieho príslušenstva)
Rozmery (VxŠxH) 376×176,5x219mm (jednoručné prevedenie)
Obsah balenia Stabilizátor Feiyu Tech Alpha2000
Batéria 18650 (6ks)
Nabíjačka batérií
USB kábel
Káblová prepojka spúšte SONY
Rám a skrutka podpory objektívu
Upevňovacia skrutka na statív
Rýchloupínacia doska
Statívová skrutka
Sánky pre príslušenstva
Skladacie dvojité madlo

Všetky naše modely FeiyuTech nesú pečať pravosti pôvodu, ktorá dokladá oficiálnu slovenskú distribúciu, dostupnú iba od autorizovaných predajcov.


© elem6 s.r.o. 2019