Feiyu Tech MG V2

Neobmedzená inšpirácia aj pre profesionálov

Feiyu Tech MG V2 je trojosí ručný stabilizátor určený pre kompaktné fotoaparáty s vymeniteľnými objektívmi (bezzrkadlovky). Popri veľmi odľahčenom dizajne a ľahkosti, ponúka neuveriteľnú kapacitu a širokú škálu režimov a možností inšpirujúcich tvorcu videa.

MG V2

MB V2 Features

MB V2

Tri neobmedzené osi

Neobmedzené motory v zábere 360° v každej osi a posuvné ramená pre vyváženie fotoaparátu, umožňujú ničím neobmedzené natáčanie snímok. Výnimočná konštrukcia tak dáva priestor pre realizáciu vašich nápadov a vízií.

MG V2

Vrodená jednoduchosť

Stabilizátor MG V2 je z hľadiska dizajnu typický svojou jednoduchosťou, ktorá patrí k poznávacím znakom výrobkov Feiyu Tech. Disponuje prepracovanými prvkami a štruktúrou. Je ergonomický a zabezpečuje rovnováhu medzi funkčnosťou a používateľským komfortom. Je nielen príjemný na pohľad, ale aj maximálne pohodlný.

MG V2

Rôzne uplatnenie pre dosiahnutie neobmedzenej predstavivosti

Inovatívna podoba spájania držiakov, umožňuje používateľovi stabilizátora MG V2 pohodlné prechádzanie medzi jednoručným, obojručným alebo prevráteným držaním. Nezáleží na priestore ani rýchlosti, stabilizátor MG V2 vám za všetkých okolností umožní realizovať plány podľa vašich predstáv.

MG V2

Štyri rôzne varianty pracovných polôh.

Pokrokové ovládanie

Jednoduché rozhranie s joystickom a prepínačom režimov na precíznej rukoväti, je všetkým, čo vás delí od toho stať sa majstrom. Joystick umožňuje ručnú úpravu náklonu kamery a jedným tlačidlom Prepínač režimov môžete meniť režimy stabilizátora podľa potreby alebo ho vypínať / zapínať. Jednoduché rozhranie úplne eliminuje nutnosť neustáleho hľadania toho správneho tlačidla. Stačí sa len sústrediť na zachytenie jedinečnosti okamihu.

MG V2

Rýchle zostavenie

Patentovaná rýchloupínacia doska umožňuje rýchle uchytenie, nastavenie a vyváženie kamery pomocou nastaviteľného držiaka a zaisťovacej skrutky. Okamžite po zapnutí stabilizátora dôjde k automatickému vyrovnaniu, čím odpadá namáhavé nastavovanie.

MG V2

Kvalitné materiály a výroba

Pre dlhotrvajúcu výdrž stabilizátora bola na tento účel vybraná kvalitná zliatina hliníka, umožňujúca presné CNC opracovanie pri zachovaní odolnosti a pevnosti materiálu.

MG V2

Široká kompatibilita sa stáva širšou s každým dňom

Stabilizátor Feiyu Tech MG V2 poskytuje podporu celej rade kamier do celkovej váhy 1,63kg s objektívom. Je vhodný najmä pre prístroje SONY NEX-5N / NEX-7 a podobné modely z rady N, SONY 7RII / ILCE-7R / ILCE-5100, Panasonic LUMIX GH4, Canon 5D Mark III (so štandardným objektívom), a ďalšie prístroje obdobných rozmerov a váhy.

MG V2

Oficiálna slovenská distribúcia

Naše produkty Feiyu Tech pochádzajú z oficiálnej slovenskej distribúcie, ktorú dokladá unikátny pečať pravosti pôvodu. Stabilizátory opatrené týmto symbolom sú k zakúpeniu len u autorizovaných predajcov, u ktorých je garantovaný kvalitný a rýchly zákaznícky servis.

MG V2

Parametre Feiyu Tech MG V2

Kompatibilné prístroje Sony NEX-5N/NEX-7 a ďalší zo série N, SONY A7RII / ILCE-7R / ILCE- 5100, Panasonic LUMIX GH4, Canon 5D Mark III (so štandardnými objektívmi), a ďalšie prístroje podobných rozmerov vr. objektívov, batérií a ďalšieho príslušenstva s celkovou váhou pod 1630g..
Prípustná váha kamery 340g-1630g
Rozmery 360x190x75mm

Rozmery prenosného puzdra 390x300x120mm
Diaľkové ovládanie Áno
Bluetooth Áno
Vodeodolnosť Nie
Rozsah uhlu naklopenia 360°
Rozsah uhla náklonu 360°
Rozsah uhla otočenia 360°
Rýchlosť zmeny uhlu naklopenia (hore / dole) 2°/s ~ 75°/s
Rýchlosť zmeny uhla otáčania (otáčanie do strán) 3°/s ~ 150°/s
Batérie Li-Ion (typ: 18650)
Počet: 2ks
Výdrž batérie 6 hodín
Váha 887g (bez batérií, fotoaparátu, príslušenstva apod.)

Všetky naše modely FeiyuTech nesú pečať pravosti pôvodu, ktorá dokladá oficiálnu slovenskú distribúciu, dostupnú iba od autorizovaných predajcov.


© elem6 s.r.o. 2019