Feiyu Tech SPG Live

Nové možnosti streamovanie

Feiyu Tech SPG Live je možné prepnúť do vertikálneho módu jednoduchým naklonením na jednu stranu. Spustite vašu obľúbenú streamovaciu aplikáciu, nakloňte stabilizátor do strany a zostaňte v tejto pozícii. Telefón sa prevráti na výšku a teraz budete mať v živom vysielaní na sociálnych sieťach pozornosť len vy.

Na báze inteligentného inertného merania (meranie priestorovej orientácie), môžete s SPG Live ľubovoľne prepínať medzi horizontálnym a vertikálnym módom. Vaša kreativita už nie je obmedzovaná displejom na šírku.

SPG Live

Jedným dotykom zapnete, jednou rukou ovládate

Feiyu Tech SPG Live umožňuje prepojenie so smartfónom cez Bluetooth bez nutnosti ďalšieho softvéru. Po pripojení stačí stlačiť spúšť na držadle a telefón sa už postará o zvyšok. Stačí zaostriť a točiť.

Feiyu SPG

Šikovná aplikácia, ešte šikovnejší stabilizátor

Aplikácia v telefóne pri spojení so stabilizátorom umožňuje aktualizáciu firmvéru, kalibráciu a individuálne nastavenie parametrov podľa vašich preferencií.

SPG Live

Skladný pre každodenné nosenie

Navrhli sme čo najkompaktnejšiu konštrukciu pre jednoduché prenášanie. Ako inak by vás bavilo stabilizátor používať, ak by ste si ho nemohli zobrať kedykoľvek so sebou? Feiyu Tech SPG Live možno jednoducho pribaliť so sebou do tašky alebo batohu, aby bol vždy po ruke.

SPG Live

Kompatibilný so všetkými

Neexistuje dokonalá platforma telefónov, ale stabilizátor SPG Live je dokonale kompatibilný ako s telefónmi Apple, tak aj Samsung, Xiaomi, HTC, Sony a ďalšími. Vďaka nastaviteľnému úchytu môžete vložiť telefóny so šírkou od 50 do 80mm. Načo teda váhať s výberom?

SPG Live

Nastavte si všetko, ako potrebujete

Nový držiak umožňuje upraviť pozíciu telefónu pre dosiahnutie ideálnej rovnováhy. Detailné vyváženie znamená precíznejšiu stabilizáciu záznamu.

SPG Live

Radosť v ruke

Elegantné pieskované telo stabilizátora zabraňuje odlupovaniu farby z povrchu a nie je náchylné na drobné škrabance. Stabilizátor vám vďaka kvalitným materiálom zostane nielen dlho funkčný, ale aj v stave v akom ste ho rozbalili. Feiyu Tech SPG Live sa pýši minimalistickým dizajnom s protišmykovou rukoväťou, ktorá ho robí pohodlným a príjemným pri držaní.

SPG Live

Ovladanie ako rodinný znak

Takmer ikonický joystick je späť pre svoj výnimočný komfort a presnosť ovládania stabilizátora. Prístup k rôznym funkciám, ako je výber režimu, zapnutie a vypnutie alebo Bluetooth spúšť fotoaparátu, zaisťujú dve tlačidlá na ovládacom paneli. Načo množstvo tlačidiel, keď všetko zvládnete pohodlne s dvomi?

SPG Live

Dlhšia výdrž s väčšou batériou

Feiyu Tech SPG Live využíva vysokovýkonné Li-iónové batérie. Spolu s novou viac úspornou elektronikou umožňuje stabilizátor vo vonkajšom prostredí výdrž až 8 hodín. A ak by to bolo málo, nechali sme batérie zámerne jednoducho vymeniteľné.

SPG Live

Otáčanie povolené

Motory stabilizátora umožňujú neobmedzené horizontálne otáčanie v celom rozsahu 360°. A vďaka použitiu ovládacieho softvéru, možno aj s veľkými telefónmi plynulo prechádzať medzi pracovnými režimami bez prenosu dodatočných vibrácií do videa.

SPG Live

Neotrasiteľná dokonalosť

Použitie najnovších vysoko presných motorov v spojení s neustále sa vyvíjajúcim softvérom, prináša SPG Live nadštandardnú kvalitu v odolnosti proti otrasom.

SPG Live

Oficiálna slovenská distribúcia

Naše produkty Feiyu Tech pochádzajú z oficiálnej slovenskej distribúcie, ktorú dokladá unikátny pečať pravosti pôvodu. Stabilizátory opatrené týmto symbolom sú k zakúpeniu len u autorizovaných predajcov, u ktorých je garantovaný kvalitný a rýchly zákaznícky servis.

SPG Live

Parametre Feiyu Tech SPG Live

Vhodné prístroje iPhone / HUAWEI P9 / HUAWEI P9 Plus / Mi 5 / MEIZU MX6 / SAMSUNG NOTE 5 / S7 a ďalšie telefóny obdobných rozmerov
Vodeodolnosť Nie
Bluetooth Áno (Aplikace Feiyu On)
Rozsah uhla naklopenia 320°
Rozsah uhla náklonu 320°
Rozsah uhla otočenia 360°
Rychlost zmeny uhla naklopenia (hore/dole) 2°/s ~ 75°/s
Rychlost zmeny uhla otočenia (do stran) 3°/s ~ 150°/s
Batérie Li-Ion (typ: 22650)
Počet: 1ks
Výdrž batérie 8 hodin
Váha 271g (bez batérií, protizávaží a smartphone)
Rozmery 305x110x35mm

Všetky naše modely FeiyuTech nesú pečať pravosti pôvodu, ktorá dokladá oficiálnu slovenskú distribúciu, dostupnú iba od autorizovaných predajcov.


© elem6 s.r.o. 2019