Feiyu Tech Vimble C
White

Najstabilnejší obraz pre váš smartfón

Aj zábery z telefónu môžu vyzerať ako z drahej kamery. Stabilizácia snímok posunie vaše videá aj fotky na novú úroveň. Gimbal Vimble C pomôže svojim majiteľom budovať ešte lepší obsah nielen pre sociálne siete. Je vyrobený z ľahkého, ale pritom pevného materiálu, takže zvládne celý deň po vašom boku.

Vimble C White

Vimble C White

Chcete ho držať

Vimble C vám skvele padne do ruky vďaka svojmu ergonomickému dizajnu. Z dlane vám počas nakrúcania určite nevypadne – jeho povrch je protišmykový a telo jemne prehnuté. Aj kvôli tomu ho nebudete chcieť pustiť z ruky.

Vimble C White

Výkonný pohon, minimálna váha

Do stabilizátora Vimble C sme ukryli poslednú verziu našich elektrických motorov. Ich výkon je to pravé pre vaše snímky. Hmotnosť znížená na minimum umožňuje jednoduché prenášanie. Vďaka stále sa zlepšujúcemu G-series algoritmu ponúka Vimble C skutočne pôsobivú stabilizáciu vo svojej kategórii.

Vimble C White

Nemusíte pohnúť ani prstom, takmer

Skvelé zábery sú na prvom mieste. Aby ste ich natočili v každej situácii, musíte si byť istí každým stlačením tlačidla. Vimble C vám všetko vďaka jednoduchému ovládaniu zjednoduší. Palcom pohybujete štvorstranným joystickom so spúšťou, ukazovákom prepínate rôzne režimy – a to je všetko.

Vimble C White

Zaostrené na vás

Aplikácia Feiyu ON pre smartfóny s iOS a Androidom vie rozpoznávať tváre na jedno kliknutie. Stačí povedať a Vimble C začne v spolupráci s aplikáciou sledovať každý váš pohyb aj bez toho, aby ste ho museli sami otáčať.

Vimble C White

360° panoráma bez námahy

Aplikácia Feiyu ON vám pomôže vytvoriť aj skvelé panorámy. Dajte povel a gimbal sa začne pomaly otáčať okolo svojej osi a snímať panoramatický záber. Pre skvelý záber okolia nepotrebujete niekoľko pokusov – ten prvý bude perfektný.

Vimble C White

Jedno koliesko, veľa možností

Na zadnú stranu stabilizátora sme umiestnili praktické koliesko, ktoré vám umožňuje zmeniť parametre fotografie a videa v manuálnom režime. Jednoducho upravte expozíciu alebo upravte ostrosť aplikácie Feiyu ON. Rýchle ovládanie kolieskom vás bude baviť oveľa viac než klikať na displej.

Vimble C White

Sila pre 5 hodín zábavy

Nízka hmotnosť, kompaktné rozmery, 5 hodín výdrže na jedno nabitie. Čo skôr nedávalo zmysel, je vďaka výkonnej Li-Ion batérii a optimalizovanej spotrebe teraz možné. Čerstvú energiu gimbalu dodáte cez vstavaný microUSB port pokojne aj z powerbanky.

Vimble C White

Viac príslušenstva, viac pohľadov

Vimble C ponúka dve zásuvky pre skrutky s hrúbkou 1/4 palca. Prvý je umiestnený v spodnej časti držadla, druhý v strede pre maximálnu prispôsobivosť. Počas okamihu k svojmu gimbal pripojíte statív, tripod a ďalšie príslušenstvo. Môžete dokonca pripojiť podsvietenie LED alebo externý mikrofón. Dajte každému záberu, čo si žiada.

Vimble C White

Stojí sám

Žiadne opieranie, žiadne zarážky. Vimble C vie na rovnej podložke stáť sám aj bez pomôcok. Odfotiť sa z diaľky a bez pomoci pri významnej pamiatke alebo uprostred hôr, nemohlo byť nikdy jednoduchšie.

Vimble C White

Oficiálna slovenská distribúcia

Naše produkty Feiyu Tech pochádzajú z oficiálnej slovenskej distribúcie, ktorú dokladá unikátny pečať pravosti pôvodu. Stabilizátory opatrené týmto symbolom sú k zakúpeniu len u autorizovaných predajcov, u ktorých je garantovaný kvalitný a rýchly zákaznícky servis.

official distribution

Parametre Feiyu Tech Vimble C White

Kompatibilné prístroje iPhone 5/S/SE – iPhone 7 Plus / HUAWEI P9 / HUAWEI P9 Plus / Mi 5 / MEIZU MX6 / SAMSUNG NOTE 5 / S7 a ďalšie telefóny podobných rozmerov.
Maximálna šírka telefónu 55-80mm
Maximálna váha telefónu 200g
Batéria Vstavaná Li-Ion batéria 2200mAh
Výdrž až 5 hodín prevádzky
Pracovné režimy a ďalšie funkcie Stlačenie raz: Režim Follow s náklonmi
Stlačenie dvakrát: Režim Lock
Dlhé stlačenie: Reset
Dlhé stlačenie (1s) Bluetooth spúšte / Zapínacieho tlačidla / Prepínača: Režim spánku
Posun zadnej páčky doľava / doprava: Priblíženie / Oddialenie
Vertikálny režim telefónu
Aplikácia Feiyu ON s funkciou Sledovania tváre / Panoráma / Časozber / Nastavenie
Štvorsmerný joystick
Uhly otáčania jednotlivých osí Naklápanie: 320°
Náklony: 320°
Otáčanie do strán: 320°
Rýchlosť v osi naklápania 2°/s – 75°/s
Rýchlosť v osi otáčania 3°/s – 150°/s
Váha 420g (bez smartfónu)
Rozmery 116 x 108,85 x 245mm
Obsah balenia Stabilizátor Vimble C White
USB kábel
Používateľský manuál

Všetky naše modely FeiyuTech nesú pečať pravosti pôvodu, ktorá dokladá oficiálnu slovenskú distribúciu, dostupnú iba od autorizovaných predajcov.


© elem6 s.r.o. 2019